1 סופר סטים (Super Sets) יתרונות וחסרונות – ספורט גורו
people-2604149_640

סופר סטים (Super Sets) יתרונות וחסרונות

האם תוכלו להשתמש בהם ביעילות להגברת סיבולת השרירים, ואם כן, כיצד ניתן להשתמש בהם בצורה יעילה? ערכות העל שימשו ומשמשות במגוון ענפי ספורט, החל מרפואת ספורט ועד מדעי הספורט. נדון מהן סופר-סטים וכיצד הם יכולים להועיל להישגיכם המדעיים, כמו גם כמה תשובות נהדרות עליהם ושימושם בספורט. האם תוכלו להשתמש בסטים של סופר בצורה יעילה להגברת סיבולת השרירים ואימוני הכוח?

האם אתה יכול להשתמש בהם ביעילות להגברת סיבולת השרירים

ואם כן, כיצד ניתן להשתמש בהם בצורה יעילה? ערכות העל שימשו ומשמשות במגוון ענפי ספורט, החל מרפואת ספורט ועד מדעי הספורט. האם תוכלו להשתמש בהם ביעילות לצורך אימוני כוח וכוח שרירים רבים יותר? האם ניתן להשתמש בהם ביעילות להגברת סיבולת השרירים וסיבולת השרירים בספורט ובתחום הרפואי? כיצד נוכל להשתמש ביעילות ב- Supersets כחלק מהאימונים שלנו לאימוני סיבולת שרירים, כוח וסיבולת או לשימוש יעיל ב- Supersets בספורט ובמדע? האם תוכלו להשתמש בהם ביעילות להגברת סיבולת השרירים וסיבולת השרירים בספורט ובתחום הרפואי?

היתרון של Supersets עצמם

הוא שמדובר בדרך אימון יעילה מאוד, מה שאומר שהפרודוקטיביות שלך עוברת דרך הגג. אם אתם ממהרים אך עדיין רוצים להרשים אימון, זרקו כמה מערכות סופר כחלק מהאימון. אתה לא רק חוסך זמן, אלא גם מרגיש את היתרונות, והזמן שאתה משתמש בו נחסך. האם ניתן להשתמש בהם ביעילות להגברת סיבולת השרירים וסיבולת השרירים בספורט ובתחום הרפואי?

היתרון העיקרי של סופר-סטים

הוא שהם חוסכים לך זמן, לא מרמים אותך ויש לך תקופת מנוחה קצרה יותר. היתרונות הגדולים ביותר של סופר-על הם הזמן שנחסך מכמות העל ותקופות המנוחה הקצרות, כך שלא מרמים, אך לא מרמים; הם זמן – חסוך וקטן – זמן מנוחה – שימוש ולא – רמאות; והם טובים מאוד לבריאותך ולרווחתך – תהיה. היתרון הגדול ביותר של סופר סטים הוא חיסכון בזמן, על ידי חיסכון בזמן ושימוש בתקופת מנוחה קטנה ולא רמאות, הזמן שלך נחסך; לא מרמים אותך, אבל לא מרמים אותך; אלה נהדרים גם בשבילך.

ישנן שתי אפשרויות

חיסכון בזמן שומר על דופק נמוך ופגיעה בטכניקה שלך מבטיחה שהשרירים שלך יתאוששו מהר יותר בין הסטים. זה לא מניב ביצועים שלך לגרום לנטיות להרבה יותר לחץ, מה שעלול להוביל לפציעות. מעגל הסופרסט יכול להיות מרושל, מה שמגדיל את הסיכון לפציעה תוך שניות.

אם אתם מחפשים דרך לצמצם את האימונים

לחסוך זמן ולהגיע לחדר הכושר מהר יותר מבלי לוותר על כוחכם, הייתי ממליץ לכם לנסות סטים להחלפה. אם אתם מחפשים דרכים לצמצם את האימונים שלכם ולחסוך זמן, או ללכת לחדר הכושר לעיתים קרובות יותר מבלי לוותר על כוחכם, הייתי ממליץ לכם לנסות סט לסירוגין! לדוגמא, אם חיפשתם דרכים לקצר את האימון, לחסוך זמן ולצאת לחדר הכושר מהר יותר תוך הקרבת חלק מכוחותיכם במהלך האימונים, עליכם לנסות זאת! לדוגמא, אם אתם מחפשים דרכים להפחית את הכושר הגופני שלכם, לחסוך זמן או להביא אתכם לחדר הכושר ולעתים פחות מהרגיל, אך מבלי לוותר על כוחכם לאורך כל התהליך, לא הייתי ממליץ לכם לבחור סט חלופי!

אם אתם מחפשים דרכים לקצר את האימון

לחסוך זמן ולהגיע לחדר הכושר מהר יותר תוך כדי הקריבה מכוחכם ומהביצועים, הייתי ממליץ לכם לנסות סטים חלופיים! לסופר-סטים ולסטים של ירידה יתרונות וחסרונות הם תלוי במטרה. כיצד לבנות את אימון הרמת המשקולות שלך ומה קובע

החיסרון של הסופר-סטים הוא שאין תרגילים טריים 100%, מה שמקטין את זמן המנוחה בסך הכל. לדוגמא, במשפט 1, תרגיל A, אחד היתרונות של כמות העל הוא שאתה יכול לאבד קצת כוח על ידי יישום תרגילים שונים.

חוסר המנוחה בין הסטים ללא ספק יעכב את היכולת שלך לבצע את מערך התרגילים השני

ולעייפות המצטברת הכוללת תהיה השפעה שלילית למדי על מהלך האימון. זה גם ימנע ממך לעשות את התרגיל בסופר-סט שני שכן הוא מגביר את העייפות הכללית שלך. כמות התנועה שתבצע בסופר העל השני שלך כנראה שתגרום לעייפות רבה יותר משאר האימון שלך, אך בהחלט תהיה לה השפעה חיובית יותר מתקופת המנוחה שלך במהלך סט העל הראשון שלך. ת: הצורך במנוחה במהלך הסט הראשון של התרגיל בוודאי יגרום לעייפות פחותה, ואילו לעייפות המצטברת הכוללת במהלך אותה סט ראשון תהיה ככל הנראה השפעות שליליות על הקורס ועל רמת הכושר שלך. וזה בהחלט יגרום לעייפות מסוימת בזמן שאתה מתאמן, אז זה כנראה מעייף יותר ממה שאתה נח.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

Пин Ап

до 25 000 ₽ (100% депозита) + 250 FS при первом пополнении/первом депозите Получить Получи бонус за первый депозит Забрать

99₪ ואימון של 25 דקות בשבוע ויש לך קוביות!