1 לחיצת פרפר | Dumbbell Flyes – ספורט גורו
sport-2260736_1280

לחיצת פרפר | Dumbbell Flyes

אני כאן כדי לספר לך על 7 תרגילי חזה משקולות נהדרים שאינם דורשים ספסל. בעוד שלחץ על ספסל שטוח הוא התרגיל החזה הנפוץ ביותר, יש לספסל מוטה יתרון ספציפי. הסיבה לכך היא שהזבובים מספקים גירוי ישיר יותר, בעוד שהלחץ מאפשר מאמץ גדול יותר, מה שאומר ששרירים רבים יותר בכתפיים ותלת-ראשי תורמים לתנועה.

אם אתה עושה לחץ על ספסל עם ירידה במשקל, אתה יכול להתמקד בשרירי החזה התחתון ולבנות פקים מוגדרים יותר. כדי להכניס יותר פוקוס לחזה הפנימי, קח משקולת שמעגלת ומשלימה את הנקבוביות שלך.

טיסות משקולות לשרירי החזה עובדות עם השרירים האלה

אך אם זו לא התאמה שמיוצרת בשמיים, אין לסיים את פיתוח הגוף בעזרת זבובי משקולות. להלן כמה מהיתרונות שאתה יכול לצפות בעת הטמעת אריחי משקולות ואלטרנטיבות בריאות אחרות לחיזוק השרירים בפלג הגוף העליון. ודא שאתה רואה בדיוק כיצד אתה מתאמן על ידי שילוב התנועות המורכבות הללו באחיזתך. שגרת האימונים, הספרייה העצומה שלנו של תמונות אימונים או מכונת הכבלים שלנו מספקים רשימה מלאה של התרגילים והאימונים הפופולריים ביותר שלנו.

למרבה הצער

מה שגורם למשקולות לטוס נהדרים לצורך גידול הפרווה שלך הופך אותם לבחירה איומה עבור כתפיים נמרצות. למרבה הצער, כל מה שהיא עשתה למען התבגרותה התגלה כהחלטה איומה עבור כתפיה העגומות. למרבה הצער, מה שהפך את הבטן המטופשת לגדולה בסופו של דבר, הם פשוט תרגיל נהדר לשרירי החזה, אך לא לגו.

אם אתה רוצה לנסות זבוב חזה משקולות מסורתי

אתה זקוק לגישה לספסל שטוח, וגם אם הוא מתכוונן, הוא לא מתאים בנוחות לגופך. סיפון פק, המכונה לפעמים מכונת הפרפרים, הוא תרגיל נהדר לבודד את שרירי החזה והחזה, אך הוא אינו טוב לגוף העליון.

זוהי עמדת ההתחלה ואתה יכול ללחוץ משקולות לתוך החזה שלך כשאתה שוכב על ספסל שטוח עם הבטן האילמת על ספסל שיפוע מסודר מעט מעל 45 מעלות

איך מכינים ספסל שטוח: צריך ציוד לחזה: שב שטוח על הספסל, עם בטן מטומטמת בידיים, מונח בין הירכיים. משקולת שטוחה – הוראות ספסל: ישבו על הוראות הספסל השטוח עם פעמונים מטומטמים בשתי הידיים, נחו על הירך. זקוק לציוד בית חזה: שב שטוח על הדירה – ספסל באותו מיקום כמו הספסל השטוח הוראות, הנח פעמונים מטומטמים בכל יד על הירכיים, הירכיים, החזה, הכתפיים, הגב, הידיים, הרגליים וכו ‘נחים שטוחים על הדירה – ספסלים במצב זקוף כששני המשקולות ביד אחת, על כל ירכיים, על צמרות הירכיים והחזה.

החזיק משקולות עם כפות הידיים יחד

הרם אותן ואז השתמש ברגליים כדי להרים אותן. ואז מרימים ומרימים את המשקולת שוב, מחזיקים את כפות הידיים ביד אחת כך שכף היד של כל יד מכוונת אל השנייה. אם אתה ממשיך לסחוט את השכמות כשאתה נותן למשקולת לעוף, אתה יכול לאתגר את החזה שלך ללחוץ כראוי בחלק העליון של כל נציג. דחפי את המשקל לחזה שלך, לחץ את כל השרירים בחלק העליון במהלך התנועה ומשש את הכתפיים והשרירי הידיים. תקבל אימון בחזה בזמן שאתה נותן לכתף שלך לעוף מכיוון שאתה עדיין מקבל צירים קשים מעל. הרגישו את המתיחות הקלה בחזה: כשאתם עושים זאת, הכתפיים יחושו בחזרות הראשונות של התרגיל.

גם אל תיגעו במשקולת בחלקה העליון

אל תיגעו במשקולת בחלקה העליון, מכיוון שאתם מפספסים את ההזדמנות ללחוץ בצורה נכונה על ה- pecs. —- זבוב המשקולת הוא תרגיל הנותן לך את ההזדמנות ללחוץ על המוח שלך, אשר יכול לעזור לעורר את צמיחת השרירים ולרכז את הכוח הגולמי שהפך לעתים קרובות למטרה העיקרית של לחץ הספסל. זבובי החזה הם תרגיל בידוד טוב של Pec ויכולים לבנות מגוון שלם של תנועות כמו לחץ עליונות, כפיפות בטן, דדליפט, לחץ על ספסל וכו ‘. יתרון נוסף של תרגיל זה עם זבוב המשקולת הוא שאתה מייצר יותר פעילות שרירים ב את שרירי החזה מאשר דחיפה. נדנדות משקולת מכוונות לחזה העצם (מחובר ישירות אליו) ולגב העליון כמו גם לגב התחתון.

לתת למשקולת החזה לעוף כמה פעמים בשבוע יכול לעזור לפתוח את אזור החזה והכתפיים. למידע נוסף על אופן הטיפול נכון של חזה המשקולת וכיצד זה עובד עבורך ועבור גופך.

זבוב הקסדה

הוא תנועה מבודדת שמטרתה לתקוף את שרירי עצם הבריח, הידועים גם בשם pec העליון. זבוב החזה וסיפון פק אידיאלי למתחילים וללא כל ניסיון שיכולים למקד את שרירי החזה שלהם מבלי לדאוג לאיזון הדרוש לשימוש בכדור ספסל. בדוק בספרייה הענקית שלנו של תמונות אימונים וראה בדיוק כיצד תוכל ללמוד ממנה את התרגיל הזה. כפי שאתה רואה לעתים קרובות, אתה צריך לשמור על הטופס שלך לבדוק ולהימנע מפציעות בעמידה.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

Пин Ап

до 25 000 ₽ (100% депозита) + 250 FS при первом пополнении/первом депозите Получить Получи бонус за первый депозит Забрать

99₪ ואימון של 25 דקות בשבוע ויש לך קוביות!