נמאס לכם להתאמן לבד?

איך בוחרים חדר כושר (או סוג אימונים)

** כל התוכן המוצג באתר הנו באחריות הקורא בלבד ויש להתייעץ עם יועץ רפואי או/ו מדריך מוסמך לפני כל ביצוע תכנית אימונים/תזונה המוצגים באתר, הנהלת האתר אינה לוקחת אחריות על מעשי הגולשים ובאה לספק מידע בלבד **

בכל הארץ, מחולקים חדרי כושר לכל הגילאים והמינים, ישנם חדרי כושר אשר מותאמים במיוחד לגיל מסוים, לקבוצה מסוימת של אנשים ואפילו לסוג מסוים של אימונים. העניין הוא איך בוחרים? האם לפי תקציב? איזור? אז אף אחד מהם.

לא כל הארץ מרשותת

הרבה מאוד חדרי כושר מנסים לבלבל אותנו, חלק מבקשים שנשלם להם לכל חודש של פעילות, חלקם מעדיפים לתפוס את הלקוח לשנה מראש (הן מבחינת הלקוח שיתחייב לפעילות והן מבחינת התקציב) וישנם כאלו שמעדיפים לקחת את התשלום פר ביקור. עם כמה שזה נראה כאילו יש יותר חדרי כושר שם רשתות, יש הרבה מאוד בארץ חדרי כושר שהם פועלים ברשות עצמם, בזכות מאמן או שניים שמאמנים קבוצות של אנשים שמגיעים לשם שנים, עוד לפני שהתחילו את פעילות הרשתות השונות.

כמה אתה עצלן מ-1 ועד להתאמן עם סרטונים ביוטיוב

רובנו מאוד מודעים למצב שלנו, בין אם אנחנו מאוד רזים ובין אם אנחנו מאוד שמנים, אנחנו מודעים למצב ויודעים שצריך (לרוב) לשנות אותו, הרוב הממוצע צריך שינוי, הן באם מדובר בשינוי אחוז השומן (לטוב ולרע) והן אם מדובר בתזונה נכונה. השאלה היא מתי מגיע השלב שאנחנו באמת קמים ועושים את השינוי שלנו. לרוב, זה תלוי בבריאות, כשחבר אומר שאנחנו צריכים להשתנות, אנחנו מעלימים עין אבל כאשר הרופא דורש מכם שינוי תזונתי וגופני לשם קיום, אנחנו מתחילים לחפש אופציות.

להתאמן זה דבר שתלוי בנו, לא באוכל שאנחנו אוכלים כמו שתלוי בפעילות שלנו, גם ללכת זו פעילות אף על פי שהיא לרוב קצרה, היא בטוח תעזור לכם לקצץ בכמה אחוזי שומן. החשוב ביותר שתבינו קודם איזה סוג של בני אדם אתם, האם אתה מסוג האלו שצריכים דרבון? האם אתם מהסוג שצריכים שקט מסביב? אולי מוסיקה? המון באימון שלנו תלוי בסביבה שלנו, דוגמה מעולה הן הנשים, הן יודעות תמיד מה הן עושות.

חיטוב הגוף לנשים – קבוצות אימון כקבוצת תמיכה

לא כל אישה מרגישה בנוח עם הגוף שלה, ישנן הרבה נשים שטוענות שהן מתאמנות יום וליל אבל רק לאחר חצי שנה של אימונים עם חברות וסרטונים ביוטיוב, הן עוברות לחדר כושר להתאמן בצורת יוניסקס, להתאמן עם גברים זה לא דבר תמיד נוח לכל אישה, נשים רבות טוענות שזה מבלבל אותן וגורם להן להרגיש שהן צריכות להיות יפות יותר מאשר פרודקטיביות. אימון בקבוצת נשים, לדוגמת השיטה של סטודיו סי – חיטוב הגוף לנשים, שם מתאמנות יחד וכקבוצה מדרבנת איתן, אימון מאסיבי ומדרבן באמת. 

 

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *